Baterie Ravak - opravdový český výrobce světového formátu

logo ravakRavak nabízí českou kvalitu i světový design. Maximální funkčnost, prvotřídní zpracování, technologická domyšlenost i důraz na estetiku – to jsou jmenovatelé značky Ravak.

Vybíráte vodovodní baterie a chcete podpořit opravdového českého výrobce, kterého zajímá především spokojenost zákazníků a dbá na kvalitu svých výrobků? Česká společnost Ravak je možná právě tím, co hledáte. Založena byla již v roce 1991 a už její název vypovídá o ryze české tradici. Jedná se totiž o spojení jmen dvou rodin, které firmu založily – Vařekových a Kreysových. Obě řídí společnost až do dnešních dní. Již od počátku se společnost zabývala výrobou koupelnového vybavení. Vodovodní baterie se staly součástí jejího sortimentu v roce 2010.  

Na prvním místě stojí kvalitní materiály a špičkové zpracování

Pod značkou Ravak najdete produkty mimořádné kvality. Dlouholeté zkušenosti se odráží jak v celém fungování firmy, tak i v jejím přístupu k technologii výroby. Výrobci si dobře uvědomují, že na prvním místě stojí vždy prvotřídní zpracování, ty nejlepší materiály a rovněž čerpání inspirace z posledních technologických trendů. Jen tak je možné zajistit zákazníkům maximální uživatelský komfort. Společnost Ravak své produkty vyrábí ve své výrobně v Příbrami, kde má možnost dohlížet na výrobní proces od začátku do konce a ohlídat si tak jakost svých výrobků. I to o něčem svědčí! Není divu, že vodovodní baterie Ravak obdržely certifikáty jakosti od společnosti TÜV SÜD Czech a mnohá další ocenění.

  

Všechny výrobky Ravak, tedy i vodovodní baterie, vynikají mimořádným estetickým kouzlem. Důraz na design je jeden z hlavních cílů návrhářů Ravak. Nejedná se přitom jen o pouhou formulku, kterou se snaží upoutat pozornost zákazníka. Design není pro tvůrce Ravak pouhou možností se odlišovat. Je cestou, kterou lze poskytnout uživatelům ty nejlepší produkty, které vynikají vysokou užitnou hodnotou, jsou technologicky domyšlené, jednoduché, designově čisté a rovněž bezpečné. Každý výrobek nese osobitý rukopis konkrétního autora, který za ním stojí, a už se jedná o proslulá designérská studia či individuální návrháře. Může se tak snadno stát, že některé výrobky značky RAVAK navrhuje účastník a výherce prestižní soutěže, jiné jsou dílem studia známého svým designem luxusních automobilových značek. Pod označením RAVAK DESIGN LAB najdete tak produkty, které vznikaly ve spolupráci s mezinárodně proslulými designéry.

Baterie Ravak s oceněním za produktový design Red Dot Award

The-Red-Dot-Award-Design-Concept-2015Například Kryštof Nosál, který obsadil skvělé 2. místo v mezinárodní soutěži Electrolux Design lab v New Yorku, je autorem uceleného sortimentu vodovodních baterií řady Chrome a navíc v roce 2015 obdržel nejprestižnější mezinárodní ocenění za produktový design Red Dot Award za koupelnový koncept 10°, jehož vodovodní baterie si skutečně zamilujete. Získaly svůj název od lehkého náklonu o 10° směrem k vaší ruce. Představují spojení maximální funkčnosti a mimořádného estetického zážitku. Svět koupelnového designu pod taktovkou tvůrců Ravak zkrátka není nikdy nudný!

Ravak je sázkou na jistotu. Vaše spokojenost totiž není společnosti Ravak lhostejná. Dobré jméno je to, na čem staví. A toho se dá docílit pouze kvalitně odvedenou prací. Výrobky Ravak tak splňují ty nejvyší standardy – k jejich výrobě je využito těch nejlepších materiálů a moderních technologických postupů, maximální důraz je kladen na špičkové zpracování a odolnost a v neposlední řadě je pro všechny, kdo tvoří pod značkou Ravak, důležitý i design.

Na produkty Ravak se budete moci spolehnout. Vodovodní baterie vám budou sloužit bez problémů dlouhá léta a navíc budou těšit vaše oko i estetické cítění. Stanou se nedílnou součástí vašeho interiéru a vy si buete moci býti jistí, že jste vsadili na tu nejvyšší českou kvalitu. 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.