Dřezy a baterie ALVEUS - moderní řešení za pár kaček

Kuchyňské dřezy Alveus a vodovodní baterie Alveus uspokojí vaši touhu po dokonalosti, neotřelém designu a prvotřídní kvalitě. Investice do rozvoje a inspirace posledními trendy jsou hnacím motorem této značky.

Alveus seznámí vaši kuchyni s moderními trendy. Inovace, funkční design, snadná údržba a šetrnost k životnímu prostředí – to jsou společní jmenovatelé úspěšné a tradiční značky patřící slovinské společnosti Kovinoplastika Lož a. s. 

alveus logo

Kovinoplastika Lož a. s. je společností s dlouholetou tradicí. Založena byla již v roce 1954 a od té doby je její hlavní snahou uspokojit především poptávku zákazníků po kvalitních a zejména funkčních produktech. Tak se z malé firmičky čítající sedmnáct zaměstnanců vyvinula s postupem času společnost s mezinárodním působením. Významným předělem byl rok 1968, kdy společnost začala vyrábět nerezové dřezy.

Touha po dokonalosti i investice do rozvoje – to je hnací motor značky Alveus 

Neustálá touha po dokonalosti, investice do rozvoje a sázka jen a pouze na nejvyšší možnou kvalitu – to je právě to, co žene moderní společnost následující nejnovější trendy dále, a to se odráží i ve škále výrobků značky Alveus. V našem sortimentu najdete prvotřídní dřezy a dřezové baterie Alveus, u kterých si můžete být jisti právě těmito kvalitami.

alveus nerezový dřez  alveus nerezový dřez 1

Základem kvalitních a odolných produktů, ať už dřezů, nebo kuchyňských baterií, které přežijí nejednu nedělní večeři či rodinnou oslavu, je především špičkový materiál. Charakteristickým materiálem pro dřezy Alveus je ušlechtilá nerezová ocel ve třech možných provedeních – satin, dekor a microdecor. Tento tradiční materiál slibuje snadnou údržbu, vysokou hygienickou úroveň, odolnost vůči vysokým teplotám i běžným kuchyňským kyselinám. Alveus nabízí své nerezové dřezy dokonce v netradičních odstínech zlaté, měděné a antracitové barvy.

Kromě klasických nerezových dřezů nabízí Alveus i dřezy z kompozitních materiálů

Protože značka Alveus následuje poslední trendy a při vývoji nových produktů se orientuje především dle toho, co si žádají její zákazníci, zohlednila i přání těch, kteří nechtějí zcela splynout s davem a dají spíše přednost tomu, aby jejich kuchyňský dřez naopak maximálně splynul s celkovým designem kuchyně. Zatímco nerezový dřez vysoké kvality je nestárnoucí klasikou, dřez z kompozitního materiálu je svěžím závanem do světa kuchyňského designu. A proto je nabídka dřezů Alveus rozšířena o dřezy z kompozitních materiálů Algranit a Granital - tzv. granitové dřezy Alveus, které jsou spojením přírodních žulových kompozitů a akrylových pryskyřic a kromě vynikající odolnosti nabízí i širokou barevnou škálu možných provedení od černé přes různé odstíny béžové a krémové až po nevšední „espresso“.

VZORNÍK ALGRANIT_vodotisk

Záruka kvality = víra samotného výrobce ve vlastní produkty

Protože si značka Alveus za svými produkty skutečně stojí, nabízí ke svým dřezům dokonce třicetiletou záruku! Těžko byste hledali větší důkaz kvality než vírů samotného výrobce v trvanlivost a kvalitní zpracování vlastních produktů. Značka Alveus rozhodně nesází na to, že byste si museli po pěti letech koupit nový dřez. Naopak. Sázkou na jistotu je sázka na spokojenost zákazníků.

Vysokou technologickou úrovní vynikají rovněž vodovodní dřezové baterie značky Alveus. Opravdu široká produktová škála nabízející baterie nejrůznějších tvarů a materiálů dává možnost opravdu každému sladit dřez Alveus s ideální baterií. Dá se tedy říci, že nabídka baterií odráží šíři nabídky dřezů Alveus. Kromě klasických nerezových baterií, které se hodí opravdu do každé domácnosti, tak v nabídce značky najdete i skutečně zajímavé a moderní designové kousky. Samozřejmostí jsou i dřezové baterie z kompozitních materiálů, které skvěle doplní dřezy z materiálů Algrani a Granital.

alveus baterie granit

Už dávno minula léta, kdy jsme si mohli „vybírat“ z nabídky dvou nebo tří dřezů a tím veškerá inovace při sestavování kuchyně snů končila. Dnes se naší fantazii téměř meze nekladou. To nabízí možnost rozletu i výrobcům kuchyňských dřezů a baterií. Značka Alveus je toho jasným příkladem. Dřezy a baterie spojující v sobě precizní zpracování, kvalitu prvotřídních materiálů, důraz na praktičnost a v neposlední řadě originální a často i velmi nevšední design, to jsou produkty značky Alveus.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.