Dřezy BLANCO - německý výrobce, který se s tím nepáře!

Blanco, německý výrobce dřezů a kuchyňského zařízení s devadesátiletou tradicí

Kuchyňské dřezy, baterie a drtiče odpadů té nejvyšší kvality – to jsou námi nabízené produkty od firmy Blanco, jedné z nejlepších na celosvětovém trhu v prodeji kuchyňské techniky.

Dokonalé provedení, mimořádně odolné materiály, na které jsou kladeny vysoké požadavky, originální a nadčasový design, inovace a maximální spokojenost zákazníků – to je společnost Blanco, která již necelé století vyrábí kuchyňská zařízení patřící celosvětově k jedničkám na trhu. Letos oslaví tato německá společnost již 90. výročí od svého založení. Jako soukromá rodinná firma zabývající se prodejem nerezové kuchyňské techniky, jakou jsou zejména dřezy pro domácnost, kuchyňské baterie, drtiče odpadů a podobná zařízení, vznikla v roce 1925 v Oberderdingenu a již tehdy byl cíl jejích zakladatelů jednoznačný a poměrně jednoduchý – být zkrátka nejlepší.

blanco-logo

Blanco, výrobce kuchyňského zařízení, má jednoduchý cíl – být nejlepší

Za léta své existence si společnost Blanco vydobyla své pevné postavení na trhu a pověst výrobce s neochvějným odhodláním produkovat inovativní a zároveň funkční výrobky vysoké kvality. Součástí filozofie společnosti je i zájem o životní prostředí, což dokládá i skutečnost, že již před mnoha lety vzniklo speciální oddělení firmy Blanco zabývající se vývojem produktů „přátelským“ k životnímu prostředí.

Ačkoliv se společnost Blanco zpočátku zabývala především výrobou produktů z prémiové nerezové oceli, s postupem času vyvinula i řady výrobků z jiných materiálů. Nerezová ocel je klasickým materiálem užívaným pro kuchyňská zařízení. V kuchyních vyniká především díky svým znamenitým vlastnostem jako všestranně využitelný materiál, ideální zejména pro kuchyňské dřezy, které jsou skutečnou doménou společnosti Blanco – představují 65 % z celkové produkce firmy, v konkrétních číslech to znamená asi 1,5 miliónů dřezů ročně.  Nerezová ocel, kterou pro své produkty tento výrobce využívá, podléhá přísné kontrole a splňuje vysoké požadavky na kvalitu. Nerezové výrobky společnosti Blanco odolávají všem běžným domácím kyselinám, jakými jsou například ocet nebo kyselina citrónová, a nemusíte se ani obávat trvalého znečištění nepříjemnými skvrnami od kávy či některých druhů ovoce, se kterými některé povrchové materiály mohou mít potíže. To se rozhodně netýká prémiové nerezové oceli firmy Blanco.

Kromě výrobků z nerezové oceli nabízí Blanco i granitové a keramické dřezy a kuchyňské baterie

Kromě výrobků z nerezové oceli nabízí společnost Blanco i granitové dřezy a granitové dřezové baterie. SILGRANIT® PuraDur® II má opravdu mimořádné vlastnosti nabízející všem uživatelům maximální komfort a zároveň i širokou škálu možných barev. Kromě výjimečné trvanlivosti, odolnosti, 100% stálobarevnosti a snadné údržby tedy dává zákazníkům možnost „vybarvit“ si kuchyni dle vlastního vkusu, bez nutnosti rezignace na požadovanou kvalitu a vytříbený design.

dvoudřez  granitový dřez 1  DRTIČ_ODPADU_insinkerator

V současné době vyváží společnost Blanco své výrobky do více než 120 zemí celého světa, přičemž svoji výrobu soustředí do oblasti německých měst Oberderdingen, Sulzfeld a Sinsheim, a dále do Kanady a České republiky. Právě i tato „světovost“ působí neustále jako hnací motor vývoje inovací. Škály nabízených produktů se tak mohou obměňovat a odpovídat na měnící se poptávku a zájem zákazníků.

V naší nabídce najdete kuchyňské dřezy Blanco, kuchyňské baterie a drtiče odpadů. Všechny tyto výrobky samozřejmě splňují vysoké požadavky, které na své produkty společnost Blanco klade. Nabízí maximální možný uživatelský komfort a záruku kvality léty ověřené značky. Vzhledem k tomu, že součástí filozofie společnosti je především spokojenost zákazníka a s tím související inovativnost, jde firma skutečně „s dobou“, a proto si v obrovské škále jejích výrobků najde opravdu každý zákazník právě takový produkt, jaký potřebuje. Troufáme si tvrdit, že ani u zakázkové výroby byste nemohli být spokojenější!

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.