Vrtané studny

Jednou z cest jak ušetřit finanční prostředky, je úspora nákladů na energie, a to na vodné a stočné. Uvažovali jste někdy o vlastním studně? Jaké přináší výhody vrtané studny? Získat pro svou rodinu kvalitní pitnou vodu, čistou a bez chemických úprav?

Vrtaná studna nabízí záruky a garance vydatnosti vody, a to ve výši min. 2000 litrů za den, když udávaná norma pro čtyřčlennou rodinu činí 800 litrů za den. Zároveň při nedodržení vydatnosti vody nenese zákazník žádné finanční závazky vůči firmě. Na vrtané studny je samozřejmě záruka 2 roky. Samotná realizace je velmi jednoduchá. Po příjezdu vrtací soupravy v určeném termínu se zahájí přípravné práce, které jsou zakončeny vodním výplachem díla, vyvložkováním pažnicemi s atestem na pitnou vodu. Je provedena čerpací zkouška pro ověření garance vydatnosti vody a poté podepsán předávací protokol.

Výhody vrtané studny

Vrtané studny mají několik výhod, a to především působí jako nezávislý zdroj pitné vody. Díky této studně ušetříte více finančních prostředků, jelikož ceny vodného a stočného neustále rostou, a ve velkých městech dvojnásob. Návratnost investice do vrtané studny je velmi rychlá. Je velmi oblíbená pro rychlou, jednoduchou a praktickou instalaci, okolí realizace vrtané studny je minimálně poškozeno, takže záhony, skalky a chodníčky zůstávají zachovány. Celková realizace probíhá pouze 1 až 2 dny.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.