Kdo je VODOVO...

Naše společnost Mand CZ s.r.o. se zabývá specializovaným on-line prodejem maloobrátkového zboží. Provozujeme síť specializovaných internetových obchodů se zaměřením na bydlení, dům a interiér. Veliký důraz klademe na zákaznický servis a na příjemný nákupní prožitek v našich obchodech. Chceme, aby se zákazník na našich stránkách cítil sebevědomě, vesele, a aby nakupování bylo 100% intuitivní a jednoduché. Pro lepší představu o našem přístupu k práci jsme vytvořili firemní etický kodex pro online komunikaci.

FOTO_petr_katkaFormalit bylo dost :)

Já se jmenuji Petr a jsem nadšený amatérský běžec a badmintonista. Ve firmě se starám o to, abychom byli všude dobře vidět, a aby se o nás dozvědělo co nejvíce lidí - jsem co jsem - jsem marketingový řezbář :)

Vedle v kanceláři sedí Katka, která se stará o maximální pohodlí zákazníků - včasné vyřízení objednávek, poptávek, a hlavně umí opravdu profesionálně a výživně poradit. Katka je nadšená bikramjogínka, ale hlavně psí máma. Jóga jí dobíjí baterky a pes Chilli jí zas trhá pantofle :)

V práci nám ještě pomáhá Verča, Blanka, Adam, Libor a Aleš.

Plníme s NADŠENÍM Vaše VIRTUÁLNÍ KOŠÍKY...

 virtalni_koik_OBRAZEK

Historie:

První internetový obchod s dveřním příslušenstvím jsme spustili v roce 2008. Každý rok následoval nový projekt a dnes provozujeme 6 úspěšných online specializovaných obchůdků. V roce 2012 jsme transformovali na společnost s ručením omezeným.

Budoucnost:

Budoucnoust je ve hvězdách... :)  

Naše motto:

Nechceme být NEJVĚTŠÍ, ale chceme být NEJLEPŠÍ…

Můžete také navštívit náš firemní web: www.mand.cz

Team Mand.CZ

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.