Blanco

blanco-logo

Když Heinrich Blanc - dřezy a baterie Blanco v roce 1925 založil svoji firmu, umístěnou pouze ve dvou provizorních dřevěných boudách v Oberderdingenu, bylo již tehdy heslo jeho společnosti jednoduché, a přitom jasné – být nejlepší. Z motta se stal cíl, a tak se v roce 1927 firma přestěhovala do první pevné výrobní haly, ve 30. letech ji nepostihly žádné pohromy hospodářské krize a v 50. letech objevila kouzlo nerezové oceli, tehdy ještě drahého a poměrně neobvyklého materiálu. Dnes je společnost Blanco celosvětově uznávanou špičkou ve svém oboru oceňovanou zejména pro své neochvějné odhodlání jít stále vpřed, investování do inovací a rozvoje, a v neposlední řadě také samozřejmě pro vysoce kvalitní výrobky. 

Společnost Blanco je známá především pro své prvotřídní dřezy a dřezové baterie z prémiové ušlechtilé nerezové oceli, které se staly oblíbenými stálicemi v našich kuchyních. Protože ale firma Blanco rozhodně „neusíná na vavřínech“, nebojí se jít dál a inspirovat se poslední módou, přináší do naší kuchyně barvy - neotřelé, originální a neokoukané barvy prostřednictvím produktů z kompozitního materiálu SILGRANIT® PuraDur® II i jemné keramiky PuraPlus®.

Zatímco nerezová ocel je populární klasikou oblíbenou zejména díky skvělým praktickým vlastnostem, mezi které patří absolutní odolnost vůči vysokým teplotám, proti skvrnám i kyselinám, stálobarevnost, hygieničnost i snadná údržba, granitové dřezy jsou žhavou novinkou! SILGRANIT® PuraDur® II firmy BLANCO je jedinečným materiál, který vyniká téměř nepřekonatelnou trvanlivostí a snadnou udržovatelností. Dřezy v devíti atraktivních barvách je možné navíc perfektně sladit s kuchyňskými armaturami Blanco.

The-Red-Dot-Award-Design-Concept-2015Vysokou odolností proti nárazu, vysokým teplotám, proti poškrábání i skvrnám vyniká i keramika, která je v současnosti skutečným hitem v oblasti kuchyňského designu. Keramika PuraPlus® firmy Blanco je pokryta speciální uzavírací vrstvu, která zmenšuje póry a vyhlazuje povrch. To mimo jiné způsobuje i to, že se keramické kuchyňské vybavení velmi snadno čistí.

Ze svého sídla v Německu zásobuje společnost Blanco svými produkty více než 120 zemí světa. Mnoho produktů Blanco navíc získalo v průběhu let významná ocenění – z mnohých jmenujme například German Design Award v roce 2014 nebo reddot design award v roce 2012.

Žádné produkty značky Blanco nebyly nalezeny...