Ravak

logo ravak

Společnost Ravak - vodovodní baterie RAVAK byla založena v roce 1991 a již od samého počátku nesla název odrážející jména svých zakladatelů – rodiny Vařekových a Kreysových. Cíl této české firmy byl a je jednoznačný – vytvořit obraz moderní koupelny, ve které záleží i na tom nejmenším detailu, ale zároveň vytváří ucelený komplex. A protože se ve svém oboru Ravak pohybuje již přes dvacet let, může při své práci čerpat z bohatých zkušeností, které dlouholetá praxe nabízí.

Kromě vysoké kvality a funkčnosti klade Ravak důraz i na sofistikovaný design. „Dobrý design je pro nás ten, který je užitečný,“ tak zní jedna ze základních myšlenek společnosti, a tak pod touto značkou vznikají produkty technicky domyšlené, geniálně jednoduché, bezpečné, a přitom skutečně krásné a vzhledově nápadité. Můžeme říci, že každý produkt nese rukopis konkrétního autora. Ravak spolupracuje se špičkovými designovými studii, které působí jak v českém, tak i v mezinárodním prostředí. Tvůrčí atmosféra tak dává vzniknout skutečně originálním kouskům. Nemusíte se ale obávat, že byste kvůli kráse museli slevovat z dalších požadavků. Ravak myslí na své zákazníky a dbá na to, aby jejich produkty bylo radost používat.

V našem sortimentu najdete zejména vkusné koupelnové doplňky a elegantní vodovodní baterie firmy Ravak. Koupelnové doplňky Ravak dodají vaší koupelně eleganci, lze je navíc snadno zkombinovat. Rafinovaným řešením jsou koupelnové doplňky Chrome kombinující matné sklo a lesklý chromovaný povrch. Kvalitní materiály zajistí navíc trvanlivost a snadnou udržovatelnost.

Vodovodní baterie Ravak odráží důraz na design, na němž společnost lpí. Kromě toho, že jsou krásným doplňkem každé koupelny, nabízí zákazníkům i maximální funkčnost a uživatelský komfort. Splňují navíc přísné požadavky pro průtok pitné vody.

S výrobky Ravak vsadíte na českou kvalitu a navíc se budete po dlouhá léta těšit z krásné a funkční koupelny!

Žádné produkty značky Ravak nebyly nalezeny...