Schock

logo_drezy_schock

V roce 1998 vstoupila na český trh mezinárodně uznávaná německá firma Schock - dřezy a baterie Schock mající tradici trvající déle než 85 let. Lídr vývoje a produkce granitových dřezů sídlící a vyrábějící výhradně v Bavorsku – tak by se dala v krátkosti charakterizovat německá inovativní společnost Schock. Zdaleka by to ale nebylo všechno, co se dá o této světové jedničce říci. 

Zajímavé pro mnohé zákazníky může být už to, že v roce 1979 byla společnost Schock vůbec první výrobcem kompozitních dřezů, tehdy na bázi probarvených křemenných směsí. Neustálý postup a snaha o dokonalost motivovala vývoj materiálů, ze kterých firma Schock vyráběla své dřezy. V roce 1991 tak pod názvem Cristalite® patentovala svůj originální kompozitní materiál, který se stal skutečnou chloubou této značky. Schock ale neustrnul a investoval dále prostředky, čas a veškerý svůj potenciál do dalšího vývoje. Tak vznikly i nové revoluční materiály – v roce 2008 NanoGranit Cristadur® a v roce 2010 Cristalite PLUS®. Dřezy Schock jsou navíc od roku 2007 opatřeny trvalou antibakteriální povrchovou úpravou AntiBac. Jak je vidět, firma Schock byla ve vývoji nových materiálů a produktů vždy o krok napřed před konkurencí. Jen tak si dokázala vydobýt svoji současnou pozici lídra na trhu s granitovými dřezy.

Hlavním cílem společnosti Schock je vyrábět dřezy, které poskytnout zákazníkům maximální uživatelský komfort. S tím souvisí ta nejvyšší kvalita použitých materiálů, snadná údržba produktů, konstrukce, odolnost, stálobarevnost a samozřejmě i nadčasový elegantní design. Schock je moderní firma mající ve svém oboru více než dobrou pověst. Její špičkové výrobky ostatně hovoří za vše. Věrní zákazníci si cení především kvalitu a vysokou užitnou hodnotu

592
91948159291948

Stránka 1 z 5 - 163 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 5 - 163 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.