Sapho

sapho baterie

Výhradně česká společnost Sapho - baterie Sapho byla založena v roce 1990 jako síť prodejen se sanitární technikou. V počátcích působila jako menší rodinný podnik nabízející především vybavení do koupelen. Zlomovým byl roku 1995, kdy byla založena velkoobchodní divize. Dnes vystupuje jako výrobně-distribuční organizace ve 100% českém vlastnictví s hlavním sídlem v Líbeznících u Prahy, kde najdete i moderní showroomy.

Sapho je značkou  nabízející kompletní sortiment koupelnového vybavení ve střední a vyšší cenové kategorii od padesáti tuzemských a téměř sta zahraničních výrobců. Kromě České a Slovenské republiky, má vlastní obchodní zastoupení i v Maďarsku a Litvě.

Své dodavatele vybírá Sapho s maximální pečlivostí a ohledem na spokojenost svých zákazníků, která stojí na prvním místě. Rozhodující je přitom kvalita použitých materiálů, špičkové technologie, funkčnost a v neposlední řadě i velmi originální design reagující na poslední designové trendy, který je pro značku Sapho charakteristický. Zboží nabízené pod značkou Sapho rozhodně neuvidíte v každé koupelně. Nadčasový design elegantních čistých linií vám zajistí to, že ani po letech se vám vaše koupelna „neokouká“. Lesklý chrom v kombinaci s posledními trendy koupelnového designu zajistí vaší koupelně skutečnou nesmrtelnost a elegantní sofistikovanost.

Při výběru je vhodné dbát na vzájemnou rovnováhu použitých prvků. Baterie i další produkty značky Sapho lze snadno kombinovat. Jejich jednoduchý design navíc neruší žádný interiér. Stačí se jen orientovat podle toho, jak je zařízena vaše koupelna. Pokud v ní dominují hranaté tvary, je vhodné v podobném duchu volit i další prvky, pokud jsou ústředním motivem zařízení vašeho interiéru oblé tvary, vhodně je doplní oblé baterie. Mezi produkty značky Sapho si téměř nelze nevybrat!

783
20232178320232

Stránka 1 z 3 - 87 položek celkem

Další produkty

Stránka 1 z 3 - 87 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.